Bejegyzések

Eperlekvár

Üdv.

Nem jelentkeztem egy ideje. Egyszerűen valahogy nem megy az írás.

Horror maraton #3

Üdv.

Elérkeztünk a következő csomaghoz.

Ezúttal eléggé vegyes a felhozatal, vannak itt híresebb filmek, igazi klasszikusok és talán olyanok is, amik nem igazán ismertek a legtöbb ember számára.

Helyzet?

Üdv.

Jelentés közetkezik a nem túl izgalmas és főleg nem eseménydús életemből.

Linkek rajzoláshoz

Üdv.

Nemrég a böngészőmben a könyvjelzőket rendezgettem, mert már eluralkodott a káosz és nem találtam meg semmit... Ekkor jött az ötlet, hogy a rajzhoz lementett linkeket akár meg is oszthatnám itt, hátha valaki hasznukat veszi valamilyen módon. Azt nem mondom, hogy én folyamatosan szoktam használni mindegyiket, vannak linkek amiket csak lementettem és talán 1-2 alkalommal látogattam csak meg azóta az oldalt, de ki tudja, lehet más jobban a hasznukat veszi.